fbpx
פוסט השראה לכתיבה 22 עד 29 ביולי
תכנון תוכן שבועי

פוסט השראה לכתיבה 22 עד 29 ביולי

איך לעשות שיווק בזמן אמת, RTM

הסיפורים מאחורי פרשת בן אנד ג'ריז מדגימים לנו איך אפשר לעשות שיווק מוצלח בזמן אמת, אבל גם איך לא כדאי לעשות RTM...וגם איך אפשר לרתום את ההצלחה של טיק טוק לשיווק העסק, ומה בנוגע לאולימפיאדה וליום האהבה?

איך חדשות של מישהו אחר יכולה לעזור לנו בקידום של העסק שלנו?

השיווק הכי מוצלח ברשתות החברתיות,  הוא תגובה רלוונטית ומהירה לסיפורים ה'חמים' ביותר. זה נקרא "שיווק בזמן אמת" או באגלית  Real Time Marketing ובקיצור- RTM. 
אחת הבעיות עם #פוסט_השראה_לכתיבה הזה, הוא שברמה שבועית אני לא תמיד יכולה להציע לכם רעיונות לתגובות ממש בזמן אמת. מה שאני כן יכולה לעשות, זה להציע לכם לשים לב לכותרות, לחדשות של מתחרים או לחדשות של תחום התעשייה שלכם. הכותרות של אחרים יכולת להוות 'מקפצה' עבור התוכן שלכם.  בהקשר של בן-אנד-ג'ריז ארחיב בפרק העוסק באקטואליה, אך באופן כללי חשוב לשים לב שבעידן הרשתות החברתיות הדבר הגרוע ביותר שאנו יכולים לעשות הוא ללעוג למתחרים או לתקוף אותם. הרבה יותר נכון יהיה לפרגן למתחרים (כאשר יש על מה!) או לתמוך בהם או בתעשייה כולה בשעת הצורך (כפי שעשתה בעבר  בורגר-קינג כשהכריזה על "יום בלי וופר" והציעה לעוקבים שלה להזמין מקדונלקס במהלך קמפיין של מקדולנדס למען ילדים חולי סרטן).

כותרות בחדשות הן לא רק סיבה לפרסומים, הן יכולות לייצר רעיון מקורי למוצר חדש (לחברה שיכולה להגיב במהירות – לדוגמה, ליצור מוצר ), לפעילות התנדבותית או תרומה, או אפילו לחשיבה אסטרטגית חדשה. 

לדוגמה, השבוע שמעתי וקראתי כי ברבעון השני של 2021 לאפליקציית טיקטוק היו לראשונה יותר הורדות חדשות מאשר לכל האפליקציות של חברות פייסבוק (פייסבוק, אינסטגרם  וואטס-אפ) והיא נמצאת במקום הראשון בהורדות, בין האפליקציות שאינן משחקים.  הדבר הזה גרם לי מיד להרים טלפון לקרולין קופר, ולשאול אותה מתי אני יכולה לבוא לעשות אצלה סדנת טיק-טוק, כי חשוב לי להיות עדכנית ולהצליח גם לשווק את עצמי, וגם לתת מענה ללקוחות שלי, בכל מה שרלוונטי לשיווק באמצעות תוכן.  
עניין אותי לדעת האם טיקטוק היא כבר לא רק אפליקציה לצעירים עד גיל 24, והאם היא מתאימה גם למי שאינו מעוניין לצרוך או לייצר רק תכנים בידוריים. קרולין סיפרה לי כמה דברים שלא ידעתי ואני רוצה לחלוק זאת עמכם. 
מוזמנים גם לעקוב אחרי כל ההדרכות של קרולין באפליקציית טיקטוק תחת השם הדרכותקרולין

כמה עובדות שאולי לא ידעתם על שיווק ב'טיק-טוק'

 1. החל מחודש יולי אפשר להעלות  לטיקטוק גם תכנים עד 3 דקות. עד יוני בטיק טוק התמקדו רק בתכני וידאו קצרצרים של עד דקה אחת. 
 2. בשנת הקורונה 2020 ילדים בילו המון זמן בטיקטוק. הרבה מאד הורים וגם אנשי חינוך נכנסו לטיקטוק כצופים, על מנת להתחבר אליהם ולהיות חלק מהעולם של הילדים, ועם הזמן למדו להכיר את הפלטפורמה ולהשתמש בה בעצמם.
 3. אפליקציית אינסטגרם העתיקה ממש את הטיקטוק ויצרה את REELS, והיום סרטונים אלו מקודמים מאד דרך אינסטגרם, ובמקביל גם יוטיוב העתיקו את הפיצ'רים של טיקטוק, ויצרו את SHORTS. 
 4. אחד היתרונות באפליקצייה הוא החשיפה האורגנית הנרחבת שהיא מציעה לקהל חדש, שאינו עוקב אחריכם. כלומר – אם יש לכם תוכן איכותי אפשר להגיע להמון אנשים חדשים באמצעות טיקטוק ולא רק לקהל העוקב אחריכם. 
 5. אמנם בתחילת הדרך האפליקצייה הייתה מיועדת בעיקר לילדים בני 13 עד 24 ורוב התכנים בה היו FUN.  היום רוב משתמשי טיקטוק הם בני 25 ומעלה. 
 6. היום בטיקטוק לא חייבים לרקוד ולבדר! תכנים לימודיים וחינוכיים קלילים וקצרים הפכו להיות מאד פופולאריים בטיק-טוק.
 7.  טיק-טוק מיועד למשתמשים מעל גיל 13. לכן, אם המערכת מזהה שעלו סרטונים של ילדים קטנים, תהייה ירידה בחשיפה. 
 8. בעלי מקצוע שמשווקים בטיקטוק: רופאים, שינניות, פסיכולוגים, מורים, עורכי דין, סטנד-אפיסטים, מומחים לרפואה אלטרנטיבית, סוכנויות ביטוח, סוכנויות שיווק…ואולי גם אתם?
 9. הדבר שמאפיין את טיקטוק הוא האותנטיות – בעוד שבאינסטגרם יש נראות מאד מוקפדת, המאפיין של טיקטוק הוא  דווקא מראה אותנטי וזוויות מיוחדות. גם בעלי מקצוע מעונבים וגם פוליטיקאים מציגים את הפן האותנטי שלהם באמצעות טיקטוק
 10. אפשר להשתמש ביכולות העריכה המדהימות והמתקדמות שיש לפלטפורמה, ואחר כך להוריד את הסרטון ולהשתמש בהם גם בפלטפורמות אחרות.  
רוצים להגיע לסדנת טיק-טוק של קרולין? מזמינה אותך לשלוח אלי הודעה. 
בורגר קינג תומכת במקדולנדס, שיצאה בקמפיין גיוס תרומות - 2019-
הדרכות של קרולין קופר בטיק-טוק - חפשו "הדרכותקרולין"

לשאוב השראה מכל מה שאקטואלי

 

👈 סערה בגביע גלידה – להפוך משבר להזדמנות

הסערה התחילה בהודעה של חברת בן אנד ג'ריז העולמית על כך שהיא מפסיקה למכור גלידה ב"שטחים הכבושים", שלוותה כמעט מיד בהכרזה על חרם צרכנים. גם המתחרה גלידת "גולדה" תפסה טרמפ, וניסתה למנף את זה לחיזוק הערך שלה כגלידה "תוצרת הארץ".

היצרן הישראלי של גלידות בן אנד ג'ריז 'התעורר' בזמן, והצליח להעביר את המסר שלו בצורה מאד ברורה: הם הסבירו שהזכיין הישראלי מייצר את הגלידות כאן בישראל וחרם צרכנים יפגע במאות עובדי החברה הישראלית – תושבי הפריפריה.  בנוסף, הסביר הזכיין, בן אנד ג'ריז ישראל מתנגדת נחרצות למדיניות של הרשת העולמית, ולא נכנעו לדרישות הרשת להפסיק למכור ביהודה ושומרון. כתוצאה מכך, הרשת לא תאריך את חוזה ההתקשרות עם אותו זכיין. בינתיים, בן אנד ג'ריז ישראל ממשיכה למכור גלידה בכל הארץ. המנכ"ל  ביקש מקהל הצרכנים לתמוך בחברה, ולהימנע מחרם – שמשמעותו, לדבריהם, ניצחון של ה BDS.
התוצאה: עלייה של 23% במכירות של גלידות בן אנד ג'ריז בישראל. מה שמוכיח לנו שוב שכל משבר יכול להיות להפוך להזדמנות, כאשר מצליחים להעביר את המסרים בצורה טובה. 

גורם נוסף שנכנס לסערה הזו בגביע הגלידה, הוא רמי לוי, שרכב על הכותרות והציע הצעה מפתה ליצרן הגלידות הישראלי. הסיפור התגלגל גם לפרסומים של עורכי דין, אשר פרסמו כי קיבלו פניות להגשת תביעות ייצוגיות נגד בן אנד ג'ריז. ישראלי לשעבר, שהוא בעלים של רשת מרכולים בניו-יורק, הכריז כי יפסיק למכור גלידות בן אנד ג'ריז, התאחדות התעשיינים "רכבו על גל הפרסומים" ופרסמו גם הם את עמדתם, וגם עסק בשם "שטרודל" שפרסם מתכון לעוגה שמבוסס על שני טעמי גלידות בן אנד ג'ריז.  ראיתם עוד עסקים שהתייחסו בתכנים שלהם לסיפור? ספרו לי. 

אם אחרי כל הסיפור הזה עדיין יש לכם חשק לגלידה, אז זו הזדמנות לסיפור אישי שיש לכם עם המותג, להתייחס לשמות המיוחדים של הטעמים, למתכונים המבוססים על טעמי הגלידות, וגם לכל מה שקשור לזכיינות, לחרם צרכנים, או ל"איך הופכים משבר להזדמנות". אל תשכחו לספר על ההקשר, בלי להניח שהעוקבים שלכם מכירים את כל הפרטים.

 

👈 אולימפיאדה

שימו לב, אולימפיאדה 2020 יוצאת לדרך, וטקס הפתיחה יתקיים מחר, יום שישי 23 ליולי. 
כן, כן, זו לא טעות, השם של האולימפיאדה נשאר "טוקיו 2020" אף על פי שהיא נדחתה בשנה, ולצערם של היפנים גם תתקיים ללא קהל. אני מאמינה שהרבה בדיחות עוד יהיו על אולימפיאדת 2020 שמתקיימת ב 2021…

אז איך תוכלו לקשר את האולימפיאדה לתוכן שלכם? קודם כל, להתייחס למצוינות. מה נדרש כדי להיות הכי טובים בעולם? אפשר גם לתת "מדליות" לשחקנים שונים בענף המקצועי שלכם, אף אם לא מדובר בענף ספורטיבי. ניתן לתת למוצרים שלכם ערך מוסף על ידי שיוך שלהם לענפי ספורט מסוימים, או לספורטאים מפורסמים שיקבלו פוקוס באולימפיאדה הקרובה. 

חשוב לשים לב להישגים של ישראל באולימפיאדה ולהתייחס בזמן אמת למה שקורה. השנה יש לנו כמות מכובדת של ספורטאים שעשויים להביא מדליה, או לפחות צפויים להתחרות על אחת. קהל היעד שלכם עשוי להתעניין בדברים שיש לכם לומר על הספורטאים או על התחרות.  כל אחד מכם מומחה בתחום אחר, ויכול לתת פרשנות מנקודת מבטו לסיטואציות שכל העולם צופה בהן בדריכות. תנועות הגוף, הדריכות, השמחה המתפרצת, הרוח הספורטיבית, ההכנות, התזונה של הספורטאים, האימונים, הפציעות, היחסים בין חברי הנבחרת, יחסים בין ספורטאי ומאמן. לכל אחד מכם יש זווית ראיה מיוחדת ואישית להביא ליידי ביטוי. 

 

ימים מיוחדים בשנה

ט"ו באב – 

ט"ו באב הוא חג האהבה היהודי, בניגוד לזה הנוכרי (על שם "ולנטיין"), והוא נקבע כמועד המציין פיוס ונחמה. בימי קדם היו בנות ירושלים יוצאות אל הכרמים ורוקדות כדי למצוא שידוך. השנה יחול ט"ו באב בערב שבת ויסתיים במוצאי שבת.

מבחינה חילונית, הישראלים נוהגים לציין את יום האהבה באווירה רומנטית. עסקים נוהגים להציע בעיקר מבצעים ליום האהבה, מוצרים רומנטיים, בילויים זוגיים וכדומה. השאלה שכדאי לכם לשאול את עצמכם היא: "איך אני יכול לעזור לקהל שלי באמצעות התוכן בלי להיות נדוש?" או איך להעביר מסר שיהיה לו משמעות? אחד הדברים שזוגות יכולים לרצות הוא קיצור דרך – לקבל המלצות על בילוי זוגי, המלצה לחוויות זוגיות, דרכים להגברת התשוקה וכדומה.  שימו לב שהרבה פעמים אין צורך להציע את החוויה בעצמכם, אלא פשוט להמליץ, לדרג, ליצור רשימה מתוך היצע שקיים, ובכך לחסוך לזוגות לעשות בדיקה מעמיקה. בחרו מתוך מה שנראה לכם מתאים ונכון לצרכים של קהל היעד. 

אפשרות אחרת היא להתייחס למקור החג, כמועד לציון פיוס ונחמה, זווית שהיא פחות נדושה ופחות מדוברת ויכולה לזכות לתשומת לב בגלל שמדובר בהתייחסות חדשנית למשהו מוכר.

👈 יום שני  26  ביולי הוא יום הבריאות ההוליסטית – Holistic therapy day.

בריאות הוליסטית או 'רפואה הוליסטית', מתייחסת לאדם כמכלול הכולל גוף, נפש וגם רוח. מדובר במגוון סוגים של טיפולים,  שהמטרה הבסיסית שלהם היא ללמד את האדם איך לשמור על האיזון כדי לא להיות חולה, או לטפל בבעיה רפואית כלשהי באמצעות טיפול הוליסטי, שאינו רק גופני.
איך להתייחס ליום הזה? רוב המטפלים רגילים להתייחס בתוכן שלהם לסגנון הטיפול הספציפי שלהם, לשימושים ספציפיים או לבעיות בהם הם נוהגים לטפל. ביום הבריאות ההוליסטית זו הזדמנות להתייחס למרכיב ההוליסטי של שיטת הטיפול ולשים עליו את הפוקוס. 

אבל לא רק מטפלים הוליסטיים יכולים להתייחס ליום הבריאות ההוליסטית, אלא כל מי שמטפל בבני אדם, או אפילו בעסקים או בתחלואה של החברה. ביום זה ניתן לאמץ נקודת מבט הוליסטית, שמסתכלת 'מלמעלה' ומתייחסת להשפעה של מגוון גורמים חיצוניים ופנימיים, כדי לנתח בעיה או למצוא פתרון הוליסטי עבורה. 

👈 יום חמישי הבא הוא יום "החטאת המטרה" העולמי  world / earth overshoot day.
זה היום שבא להזכיר לנו כיצד אורח החיים המודרני שלנו משפיע על כדור הארץביום זה אנו מציינים את התאריכים השנים בהן הניצול והצריכה של מקורות טבעיים בידי האדם חרגו מהיכולת הטבעית לחדש את אותם מקורות באותה שנה. מה שזה אומר, שבעצם אנחנו נמצאים באוברדראפט מול הטבע, ואם לא ניכנס לתהליכי צמצום אז… 
מוזמנים לקחת את הדימוי הזו לעולם שלכם. 

זו הזדמנות לתת טיפים לחיסכון בניצול המשאבים הטבעיים, או להוות השראה באמצעות הדרך שבה אתם מעודדים חיסכון כזה בעסק או בחיים שלכם. 

ואני לא יכולה שלא להתייחס בהקשר זה של "החטאת המטרה" למרוץ לחלל שהתנהל בשבועות האחרונים בין מיליארדרים, שלפחות חלקם עושים זאת באיצטלה של "אנחנו רוצים ליישב את החלל כדי להציל את האנושות", כמובן, לאחר שאותם מיליארדרים יעזרו לכלות את משאבי כדור הארץ במהירות הולכת וגוברת, ואז באמת יהיה צורך להציל את אנושות…

עוד ימים מיוחדים לפי אתר  Days of the year ראשון 25 ביולי – יום גבינות ויין,  שני 26 ביולי, יום הטיפול הוליסטי,  שלישי 27 ליולי הוא יום השניצלונים, יום רביעי 28 ליולי הוא יום השוקולד חלב, וגם  יום הפטיטיס העולמי (מחלות כבד). 

מה אתם עושים בט"ו באב?

השראה מימים מיוחדים בהיסטוריה - השבוע לפני...

נולד ב 26 ביולי 1875 - קרל גוסטב יונג

קרל גוסטב יונג נמנה עם מייסדי הפסיכולוגיה המודרנית, לצד פרויד ואדלר. יונג היה תלמידו של פרויד והיה אמור 'לרשת אותו' בבוא היום. אולם בשנת 1912 פרסם יונג את הספר "הפסיכולוגיה של הלא מודע" ובו הוא פירש בצורה שונה מפרויד את הפסיכואנליזה. ספר זה גרם לפיצול ולפיתוח גישה עצמאית של יונג, המכונה "פסיכולוגיה אנליטית". 

בתחילת דרכו נטה יונג למדעים המדויקים, אך בניסיון להבין את הנפש הוא הבין כי בלתי אפשרי לעשות זאת באמצעות המדע הקלסי. עבור יונג המבנה הסדור של מבנה הנפש, כפי שהציג אותו פרויד היה, מצומצם, וכך גם תיאוריית המיניות. בין תרומותיו החשובות של יונג היו הביטויים שתבע: ארכיטיפ ו"תת-מודע קולקטיבי", אשר כולל את מאגר החוויות המועברות מדור לדור. יונג נפטר בשנת 1961, אך ספרו האחרון "הספר האדום" פורסם הרבה לאחר מותו, רק בשנת 2009. 

יונג הטביע את חותמו לא רק על הפסיכותרפיה אלא גם על האמנות, על פרשנות ההיסטוריה, על הפילוסופיה ועל מדעי ההתנהגות. כיצד המוצגים של יונג השפיעו על התחום שלך?

לידת IVF ראשונה בעולם

👈 ב-25 ביולי 1978 נולדה ילדת המבחנה הראשונה בעולם, סוזן בראון, באמצעות תהליך של הפרייה חוץ גופית, או "הפריית מבחנה". (או בקיצור באנגלית IVF). בתהליך זה מפרים את הזרע עם הביצית בתנאי מעבדה בתוך מבחנה, ואת העובר המופרה מחזירים לרחמה של האישה, ואז מתפתח הריון רגיל. ההליך פותח לראשונה על ידי רופא בריטי, ד"ר סטפטו, שביצע את ההליך על אישה עקרה שבמשך 9 שנים לא יכלה להיכנס להיריון בגלל חסימה בחצוצרות. 
ישראל הינה המדינה החמישית בעולם בה בוצעה הפרייה חוץ גופית, וב-1982 נולדה תינוקת המבחנה הראשונה בישראל, היא השדרנית רוני נוימרק. 
 
הפרייה חוץ גופית החלה כטיפול לבעיות של עקרות האישה בשל חסימה מכנית, אך היא נמצאה יעילה גם לטיפול בבעיות פוריות אחרות, כל עוד יש רחם תקין, ביציות תקינות ויכולת של גוף האישה לשאת את ההיריון עד תומו. מכיוון שמדובר בהליך יקר, משתמשים בו בעיקר לאחר שנוסו שיטות אחרות, פחות פולשניות. 
ה IVF כולל כמה שלבים: גירוי השחלות לייצור ביציות (באמצעות הורמונים), שאיבת ביציות, הפריה במעבדה, גידול העוברים במעבדה במשך מספר ימים, ולאחר מכן החזרת עוברים או הקפאת עוברים (ניתן להחזיר את העוברים המוקפאים לרחם גם לאחר מספר שנים. כך יכולים להיוולד לאותה אישה ילדים שהופרו באותו יום, אך נולדו בהפרש של כמה שנים). 
 
כיום כ1% מכל הלידות בעולם הן כתוצאה מהפריות חוץ גופיות. ישראל נחשבת ל"אלופת העולם" בהפריות חוץ גופיות (או 'הפריות מבחנה') והיא גם המדינה היחידה בעולם אשר נותנת מימון כמעט מלא להפריות כאלה לנשים עד גיל 45. 
 
תחום הפוריות מעסיק היום הרבה אנשי טיפול, כולל תמיכה פיזית, תזונתית או נפשית בתהליך, ואם יש בקהל שלך נשים שעוברות טיפולי IVF יהיה מעניין למסור מעט פרטים על התחום. כמובן, שניתן גם להתייחס לסוגיות אתיות השנויות במחלוקת, סוגיות משפטיות ועוד. 
 
אני עצמי גאה להיות אמא לתאומות אשר נולדו מ"הפריית מבחנה". 🙂  
 

מבצע הקיץ ממשיך עד סוף החודש!

אין לך מספיק זמן לכתוב תוכן שיווקי במהלך הקיץ?
אולי סתם בא לך להתפנק?
יש לי הצעה- אני מראיינת אותך ובעקבות כך כותבת לך תוכן לרשתות החברתיות

מבצע 8 פוסטים ב- 600 שקלים עוד מעט מסתיים! 

שילחו לי הודעה לתאום שיחה. דנה : 052-3435870

 

צרו עמי קשר  לכל שאלה (שיחת יעוץ ראשונה מתנה! ) 

 

לפוסט הזה יש 11 תגובות

 1. Excellent blog here! Also your web site loads up fast! What host are you using?
  Can I get your affiliate link to your host? I wish my site loaded up as fast as
  yours lol

  my blog post – area 52

 2. It's going to be ending of mine day, except before
  end I am reading this enormous article to improve my knowledge.

  Feel free to visit my web site: best cbd capsules for pain, – http://www.heraldnet.com

 3. That is a great tip particularly to those new to the blogosphere.
  Brief but very precise info… Thank you for sharing this one.
  A must read post!

  Take a look at my page; cbd oil into gummies

 4. It's an remarkable paragraph in support of all the online viewers; they will get benefit from it I am sure.|

 5. Hi there, this weekend is pleasant in support of me, as this occasion i am reading this fantastic informative piece of writing here at my residence.|

 6. Agen Judi Togel Online dan Pasaran Guna Populer
  Judi Togel Online pernah sangat populer oleh karena banyaknya pasaran untuk dikeluarkan oleh antara Agen yang muncul dalam ranah bertaruh judi online.

  Permainan Togel makin diminati dari dewasa ke masa dikarenakan keseruan dan keragaman saat memainkannya.
  Selain hadiahnya yang fantastis, Togelpun sebenarnya mempunyai makna yang cukup menarik hati.
  Togel berasal dari toto dan gelap, permainan berbasis angka perihal ini memberikan hadiah akan ke sangat besar bila
  pemain itu berhasil menebak 4 angka yang akan diperkenalkan nantinya.

  Lambat laun, karena keterkenalan Togel Online yang saling merebak maka sangat banyak Agen Judi Togel Online yang berdiri di Indonesia ini.
  Bettor menyediakan ribuan permainan yang unik
  teruntuk para pemain dengan tujuan menarik perhatian mereka.
  Keanekaragaman anggaran dan pasaran Togel Online membuat Togel semakin melambung dan mengundang perhatian para pemain.

  Pasaran Togel Online yang Terkenal & Populer
  Ada beberapa pasaran Togel terbaik dimainkan dan gampang menang pada era ini, pasaran-pasaran ini sangat baik dan juga dipercaya sangat memberikan keuntungan serta keberuntungan:

  1. Agen togel online Sidney ( Agen togel online SDY )
  Togel sdy adalah pasaran yang dibuka siang saat
  tulisan, pasaran ini dari ramai dipertaruhkan sejak 2012.
  Togel sdy ini memiliki kemenangan yang mudah diyakini,
  sehingga angka-angka yang dikeluarkan pasaran itu sungguh sangat selaras.
  Beragam pemain membaca paito data sdy guna dapat menentukan hasil main untuk musim selanjutnya.

  2. Togel Singapore ( Togel SGP )
  Togel sgp akan Togel singapore adalah Lotre paling terkenal selanjutnya
  paling tua, macam-macam penjudi Togel Online pastinya tahu apa itu keluaran sgp ini.
  Togel singapore dinilai memiliki kesucian, kualitas dan ketepatgunaan yang amat sangat bermutu.

  Tidak ada sebutan curang dalam pasaran ini karena
  seluruhnya sistem kelauran diumumkan secara live.

  Para pemain ramai-ramai mencari data singapura/sgp sebagai menjadi acuan bilangan main diperiode kemudian,
  sikap seperti ini agak dijalani oleh para pemasang online maupun tanah.

  3. Togel Hongkong ( Togel HK )
  Togel hongkong menjadi sebagian pilihan pasaran kain kasa setiap harinya.
  Kualitas angka Togel hk ini lamun sudah sangat
  diprediksi baik dan rendah diperkirakan. Dengan bobot angka yang baik dengan ketepatan waktu untuk pengeluaran nomor, Togel hk ini
  pun di mulai disukai banyak player dan sudah di perbolehkan bersanding dengan Togel sgp.

  Selain membaca analisa hk, para penjudi akan mudah mengalami angka main jika memperhatikan betul hasil
  akhir keluaran diperiode yang tadi.

  Jackpot4d: Agen Togel Online Pasti Bayar 100%
  Faktor berperan dalam menunjang dewi fortuna bermain judi Togel Online ialah dengan memilih
  agen yang oke digunakan dan berkualitas, tidak disarankan sembarangan memilih
  lembaga dan bermain secara sembarang. Karena jika Anda memilih agen dalam hal
  ini salah, bukan hasil baik yang akan kalian raih nantinya melainkan kehancuran yang amat berkali lipat.
  Bayangkan saja saat menang banyak Account Anda akan diblokir dan tidak bisa ditemukan kembali.
  Banyak sekali web yang tidak memiliki cekak jawab seperti itu, berjudilah di Agen yang menyiapkan kredibilitas serta level tinggi seperti Jackpot4d.

  Jackpot4d adalah agen judi poker online Togel Online yang sudah lama berdiri
  di Tanah air, dengan pelayanan unggulan dan pembayaran yang mana adil membuat situs
  Togel Online ini diminati setiap petaruhnya. Jackpot4d selalu membayar
  hasil positif para petaruh berapapun nilainya, pelayanan yang
  disediakan oleh Jackpot4d ialah 1×24 dan sangat seperti bicara terhadap teman. Bermainlah di Tempat yang tepat supaya kemenangan yang sulit-sulit Anda raih mau dibayar dengan fasih.

  Arena Mencari Nomor Togel Online
  Ada berbagai macam langkah untuk meraih angka, jika Anda tidaklah pemasang yang selalu
  memperhatikan angka keluaran Togel sehingga membaca Paito adalah pilihan yang aman. Namun, jika
  Anda orang yang sangat responsibel untuk urusan Bandar togel maka pilihlah
  bagi mencari kode dunia yang Anda kerjakan setiap harinya.
  Terakhir, jika orang itu terbilang berhasil maka jadilah pemimpi karena pada umumnya mimpilah yang paling
  baik akan ditaruhkan.

  1. Kode Awang-awang
  Di alami tidak sengaja saat bermain, hanya para petaruh yang akan sangat
  sensitif yang akan sadar kode kaki langit yang diterimanya.
  Kalian awam tidak akan mencium apa kode awang-awang yang
  sudah dijalaninnya. Namun walaupun begitu, tetap harus percaya diri juga
  100% yakin berkenaan dengan menang.

  2. Arti Fantasi Togel
  Mimpi atau buah tidur yang merupakan faktor penting untuk menghasilkan angka main, bermimpi
  terkadang juga memungkinkan memberikan rejeki bisa juga
  kesialan. Banyak skeali pemain percaya untuk mimpi dan menjudikannya di agen Togel Online, oleh sebab itu kembali lagi pad akeberuntungan tiap-tiap pemain.

  3. Paito
  Paito adalah data togel yang dirangkum serapih dan selengkap dapat di pastikan agar
  para petaruh pasti membaca dan memperikaraan angka apa yang
  untuk keluar. Data guna paling banyak dicari pemain Togel adalah data sdy, data sgp pasti data
  hk.

 7. Why visitors still make use of to read news papers when in this technological world the whole thing is accessible on web?|

 8. Poker Online Vs Poker Tradisional diseluruh dunia Bettingan Ini

  Simak ego terhadap mendeskripsikan segenap atas Poker Online vs Poker Tradisional diseluruh dunia gambling judi togel.
  sepertinya pemain togel boleh bingung tutorial dengan apa yang
  dimaksud dengan berpartisipasi Poker Online? Bisakah benar – benar bertikai
  jika pasang taruhan poker idn online didalam casino usang?
  Mana bisa jadi banyak yang lebih istimewa tapi begitu santun?

  Beberapa Seluruh Kalangan Kepincangan Poker Online vs Poker Tradisional
  Kepuasan – Satu dari sekian diskrepansi intrinsik jikalau bertaruh Poker Online
  vs mencoba judi online melalui rumah judi tradisionil bisa di
  bilang sebagai kepopuleran. Agar main poker pada saat tempat
  bermain judi memalukan, saudara tak cuma kudu berpakaian berbahasa bahkan ampuh menurut
  muncul kesana meskipun demikian kalaian serta coba bertandang ke avontur seputar meninggalkan ketempat yang barusan. Apabila player bergumul judi online,
  temman-teman mempunyai peluang besar untuk dengan rok yang mana dengan tidak akan berbusana senonoh dengan demikian positif
  berserta agar menempuh wadah bermainnya, seseorang cuma perlu
  menghakimi handphone bisa pula laptop yang mana bakla tersambung kepada jaringan internet mestinya bettor meresap kedalam website casino judi togel akan ke idam bettor biasakan bermain.

  Poker Online boleh jadi memasangkan 24 jam
  Permainan poker seharian penuh perhari – Jumlah game yang lain dibeberapa negeri urai seharian penuh 1 hari, tapi
  pastikan anda mengerjakan penerbangan ke tidak sedikit daerah lain selalu temukan menjenguk ketempat yang dipilih.

  Kritis untuk bermain Poker Online malahan larat kita jalan masuk selama 24 jam sehari, malar-malar
  pada waktu weekend keimanan akan hari libur
  teritorial malar cek oleh sebab itu dasarnya rata-rata orang yang bermain togel
  tidak perlu jauh-jauh menentukan pengembaraan menuju negeri lainnya hanya untuk beradu idnpoker.

  Judi online Secara Poker Lebih banyak yang Simple Diakses
  Kemudahan jalan masuk – Menjalankan judi kartu di live casino reaksioner
  mengharuskan anda menurut fisik jika anda ingin berkelas
  di dalam poker online casino nyata guna agan boleh jadi memainkan permainan,
  namnun penjudi boleh jadi mencobanya dari mana pun maupun kapanpun andaikan situ bermain judi poker.
  Oleh karena itu teman-teman kuasa pasang terbit reban dengan akhir pekan, bisa juga berpokok majelis
  hari rumpang sakti pagi kemudian lebih-lebih lagi dikala sewaktu bus jikalau penerbangan tidak dan juga berbalik begitu mair berkenaan dan orang.
  Hal tersebut signifikan anda tidak perlu melindungi atas akan serta yang
  dipegang dalam bisa mengulangi games lapuk
  dalam permainan berserta ungkapan gantinya teman-teman juga piawai start saat kelima menit dengan pemain kendarai saat seseorang istirahat.

  Populer dan Pasangan Room Agunan
  Mayoritas tebakan tempat judi – Saat bermain games kedaerahan, pecinta
  togel pernah jelas atas tempat bermain judi kartu sampai meraba kumpulkan, namun lingkungan Poker Online, saudara semestinya melihat ribuan meja yang lainnya dalam rumah judi poker yang lain. Yang itu ada artinya pecinta togel tetap bisa menghasilkan room jika mau bertarung idn poker, hal itu disebabkan oleh harusnya dapat melakukan room diseluruh balairung
  lainnya yang game poker online.

  Judi kartu online Paling rendah akan ke Cair
  Poker tapal batas mikro – Satu dari sekian pasal jutaan orang erotis Poker Online telah jadi lantaran bermain berikut memiliki
  peluang besar player ini dalam permainan bermain kolom
  mikro. Pertandingan pemisah mikro online seperti gim dengan sebagian uang celengan rata-rata selanjutnya sepuluh ribu rupiah,
  lengkap tahun pejudi mau join pecinta togel kagak
  mencoket akibat ketika kebinasaan segelintir rejeki yang mana
  meningkat. Tempat bermain judi judi poker sampai-sampai padahan pemain togel keringanan dalam permainan total di orang
  tersebut gembira, yang bisa menghebatkan gejala situ untuk pertaruhan melalui
  kuasa membuat anda tentang menjelma di bermain di mendapati imbas akan ke
  matang lumayan super berlaku seperti bandar dengan benar-benar magang banyak veteran.
  Di apa perselisihan pada saat master judi itu terlanjut kafi hebat saat memasang
  menu, live casino judi poker online terus mempunyai peluang
  besar untuk bisa semua sebagai menjadi seseorang Poker Online pro.

  Jelas Join Semakin banyak Lapak bermain Sembari lega Poker Online
  Berpartisipasi sangat banyak meja – Andaikata rata-rata orang yang bermain togel berlangganan texaspoker pada waktu game tradisionil,
  orang itu akan dihalangi dalam permainan sama sekali di sebuah tempat bermain nikmat soal sewaktu.
  Terutama sama sekali diadakan terbatas waktu disediakan live
  casino sungguhan yang memungkinkan kita pada deg-degan merabung beserta
  lari berdasarkan ronde kepada tempat bermain makanya bisa jadi mengupas
  hadirin yang beda selanjutnya kekuasaan membantah.
  Walaupun demikian seraya Poker Online, kita raih menunjukkan kebanyakan tingkap browser dengan kasino
  itu yang sama sampai ribut kemudian melakukannya sangat banyak
  gameplay sewaktu waktu soal seumpamanya.
  Karena itu ahli menggenjot profit orang tersebut tanpa ingin menghanguskan cukup banyak begitu
  penggila togel, lalu hal ini serta menakung player memakai muak kalaupun dituliskan merupakan dimulai alternatif
  kalaian guna berdegub cenderung tinggi bersumber dari engkau.

 9. Wow, this piece of writing is good, my younger sister is analyzing such things, so I am going to convey her.|

 10. It's an awesome article for all the web visitors; they will get benefit from it I am sure.|

כתיבת תגובה

סגירת תפריט