You are currently viewing פוסט השראה לכתיבה לקראת שנה חדשה -29 באוגוסט עד 4 בספטמבר

פוסט השראה לכתיבה לקראת שנה חדשה -29 באוגוסט עד 4 בספטמבר

איך לכתוב ברכה לחג ללקוחות

איך לכתוב ברכה מקורית שגם תתאים ללקוחות שלכם ותיגע בהם, ושגם תהייה בעלת ערך לשיווק או מיתוג העסק. ועל מה עוד כדאי לכתוב השבוע? איך לקבל ולתת השראה?

?

לכתוב ברכת חג מקורית שבאמת נוגעת...

שנה טובה ומתוקה, שנה מתוקה מדבש, שנהייה לראש ולא לזנב ושנה מלאה כרימון – כולן ברכות אופייניות לראש השנה שאין בהן שמץ מקוריות, ומתאימות 'לכולם'. בגלל שהן מתאימות 'לכולם', הן גם לא באמת נוגעות במי שמקבל אותן, כי הוא לא מרגיש שיש מישהו שחשב עליו וכתב עבורו. 

ממש כמו שבעסק ובשיווק אנחנו חייבים למצוא את הבידול, גם הברכות לחג שלנו צריכות 'בידול', כדי שהמקבלים ירגישו שמישהו כתב בדיוק אליהם, ויחוו רגש חיובי בעקבות אותה ברכה לחג.  הדבר נכון, אגב, לא רק ללקוחות, אלא לכל אדם שמקבל מכם ברכה. כל אדם קרוב ירצה להרגיש שהברכה ששלחתם אליו אינה משהו גנרי שנשלח לכל אדם באשר הוא, אלא שהושקעה בה מחשבה כדי שתתאים עבורו. זו הסיבה שהרבה אנשים סולדים מן הברכות בסלולרי שמועברות ללא אבחנה לאנשי קשר רבים.  עוד לפני שאמליץ על התאמת הברכה ללקוחות שלכם, אני ממליצה לחשוב רגע לפני כתיבה או העברה של ברכה לחג לכל המקורבים: נסו להתאים. גם אם קיבלתם ברכה שמאד אהבתם, נסו לחשוב רגע לפני שאתם מעבירים אותה הלאה. מי היה שמח לקבל כזו ברכה? למי הברכה הזו מתאימה? והוסיפו שתיים-שלוש מילים לאותו אדם, כדי שירגיש שחשבתם עליו ולא העברתם 'סתם' בלי מחשבה. בהמשך תגלו משהו שיצרתי עבורכם כדי לעזור לכתוב ברכה מאד פשוטה אך מותאמת אישית. 

ברכות ללקוחות

מדוע בכלל  השתרש המנהג של לשלוח ברכות ללקוחות? 
מלבד העובדה כי מדובר במעשה חיובי ובעל ערך לשמירת הקשר עם הלקוחות, לברכה יכול להיות תפקיד שיווקי בעל ערך. 1) לשמור אתכם ואת העסק שלכם בזיכרון של הלקוח בצורה חיובית. 2) לחזק את המיתוג והבידול שלכם או של העסק במוחו של הלקוח.

אני רוצה לעודד אתכם לכתוב ללקוחותיכם ברכות שבאמת יגעו בהם, ושבאותו הזמן גם יזכירו להם אתכם בהקשר חיובי ויחזקו את המיתוג. אני מציעה ברכות משלושה סוגים. 

להתמקד במטרה שהשירות או המוצר שלכם עוזר להם להשיג:
כאשר אתם מברכים את הלקוחות שלכם, זה לא כמו כשהדודה או חבר מהעבודה מברך. מטרת הקשר ביניכם הוא להשיג משהו מסוים. חשוב לשים לב שהדבר שברצונם להשיג אינו בהכרח הדבר עצמו, אלא משהו מעבר. לדוגמה: מי שמגיע לבית העסק שלכם כדי לעבור בחינה באנגלית, הידע באנגלית שיעזור לו לעבור את הבחינה הוא רק האמצעי. המטרה יכולה להיות השכלה או פרנסה, ויכולות להיות גם מטרות משניות. 

חשוב לשים לב לכתוב את הברכה בצורה חיובית, גם אם הסיבה שהביאה את הלקוחות אליכם היא הכאב, ולא העונג. לדוגמה: במקום "שנה בלי כאבים", אפשר לכתוב "שנה של חופש מכאב". 

ברכה גנרית עם טוויסט
בגישה זו אנחנו "מתלבשים" על ברכה מהסוג הרגיל, ויוצרים בה שינוי שיהיה  מובן וברור בעיקר ללקוחות שלכם. ה'טוויסט' יכול להיות הומוריסטי ולהשתמש במילים או ביטויים שמאפיינים את העסק או התחום שלכם,  בז'רגון שמאפיין אתכם, או אפילו בבדיחה פנימית. 
לדוגמה: "שנה מתוקה מסטיביה", לעסק שעוסק בירידה במשקל. אם יש לכם משפט אופייני שלקוחותיכם מכירים, זה יהיה אפילו יותר מוצלח. 

אפשרות אחרת היא להשתמש בגרפיקה שמעבירה את המסר שלכם בצורה הכי ברורה. לדוגמה "שנה מלאה כרימון" יכולה לבוא עם איור של רימון ובתוכו עובר, אם הלקוחות שלכם מייחלים להריון. 

 ברכה שימושית – ברכה שהיא מתנה
אנחנו כבר יודעים שלמילים שלנו יכול להיות הרבה ערך, ואם נמצא מילים שיש להן ערך שימושי עבור הלקוחות, הם יכולים להרגיש שהם ממש קיבלו 'מתנה'. (אפשר, כמובן, להפוך אותן גם למתנה פיזית של ממש). 

אני אוהבת במיוחד את הברכות השימושיות, ובמיוחד את אלה שהן כל-כך שימושיות, שיגרמו למי שמקבל אותן לשמור אותן קרוב אליהם ולהשתמש בתוכן שבהן לעיתים קרובות. יועצת עבור הורים לתינוקות יכולה לשלב "מילון" שימושי לפיענוח שפת התינוקות, טכנאי מחשבים יכול לכתוב מדריך קצר לפתרון בעיות מחשבים שכיחות, שניתן לפתור באופן עצמאי. אני מאמינה שתוכן כזה יזכה למקום של כבוד, ובמשך כל השנה יישלף בעת הצורך. 

רוצים שאעזור לכם לחשוב על ברכה כזו ולכתוב אותה? מוזמנים לכתוב אלי כאן

בשנה שעברה חשבתי על ברכה שימושית לעוקבים שלי, וכתבתי טבלה שבעזרתה ניתן להרכיב ברכת "שנה טובה" לפי אותיות תשפ"א. אני מצרפת כאן את הברכה המקורית, ופשוט בטור של האות האחרונה (ב') הוספתי לכבוד השנה החדשה מילים באות ב' (במקום המילים ב-א' שהופיעו בשנה שעברה).

ספרו לי אם היא שימושית עבורכם, ליצירת ברכות מותאמות אישית.

זקוקים לברכה מקורית לחג? אפשר להתקשר אלי 052-3435870 דנה

ספט' 2022: גוללים למטה - ומגלים ספר להאזנה במתנה!
וגם - הדרכה ללא עלות:
מה העקרונות לתוכן שמבסס מומחיות?

לשאוב השראה מכל מה שאקטואלי

 

👈 רומן זדורוב משתחרר מהכלא / משפט חוזר

 הנושא הוא לא האם רומן זדורוב אשם או חף מפשע, אלא האם אנחנו מוכנים להאמין שאולי עשינו טעות (אנחנו כפרטים, או אנחנו כחברה) ויכולים או מסוגלים להסתכל על המציאות מחדש במבט אחר. האם אנחנו יכולים להסתכל על הראיות, ישנות וחדשות,  ולהודות שאולי יש צל של ספק, ומי שאמרנו שהוא אשם, לא בטוח אשם? איפה עוד בחיינו שפטנו מישהו, ואז התקשינו לשחרר? האם אנחנו מוכנים לקבל את העובדה שמי ששילם את המחיר, שילם לשווא? אולי הוא, או אדם אחר, או אמנחנו, שילמנו על לא עוול בכפנו? האם העובדה שאת מה שאבד כבר אי אפשר להשיב תגרום לנו להימנע מלבחון את המצב במחדש, או אולי שווה בכל זאת לבדוק מה האמת?

מה נדרש מאתנו כדי להעמיד בספק את מה שהיינו בטוחים זמן רב שהוא האמת? מה התועלת? מתי מגיע הזמן  שבו אנחנו בכל זאת מבינים שאין מנוס מלעשות 'משפט חוזר', לחשב מסלול מחדש….לבדוק את הקונספציה מחדש? 

👈 התחלות

השבוע הקרוב מסמן יותר מתמיד התחלות – חודש חדש, שנת לימודים חדשה, וגם שנה עברית חדשה קרובה עד מאד.

שנת לימודים חדשה בבתי הספר ובגנים זו התרגשות גדולה, והזדמנות לשתף מתוך הזיכרונות שלנו, כילדים או כהורים, לעזור ולתמוך בעוקבים שלנו, בילדים ובהורים ששולחים ילדים לשנה חדשה בגן, בכיתה א', או בבית ספר חדש, או הסתגלות למורה חדשה, או במעבר מחופש גדול לחזרה ללימודים.

זו הזדמנות לכתוב על חזרה לשגרת היום או רכישת שגרה חדשה, על תזונה (ארוחת בוקר, ארוחת עשר), על חזרה למשמעת ושיעורי בית. אפשר לכתוב גם על יצירת קשרים חברתיים כמו גם על סנקציות חברתיות, וכל מה שמתקשר לנו עם ההתמודדות בבית הספר. כדאי לזכור שחלק מלקוחותיכם יכולים להיות מורים, וגם אליהם אפשר לכתוב. למה הם זקוקים עם פתיחת שנת הלימודים?

חישבו על הקהל שלכם באופן ספציפי – האם להם יש אתגר מיוחד שקשורים לפתיחת שנת הלימודים? ואם כן, איך אתם יכולים לעזור?

 

👈 סיכום שנה

בקרוב מאד יתחילו סיכומים בכל תחומי החיים – מה הסיכום שלכם לשנת תשפ"א?
אפשר להצטרף לסיכומי השנה הכלליים, כמו הסיכומים שנעשים בכל העיתונים או תחנות הרדיו. פשוט לבחור את חמשת או עשרת הגדולים שלכם בכל תחום שאתם רוצים. אבל תוכלו לעשות גם את ה"מצעד השנתי" שלכם בכל תחום שרלוונטי אליכם.
למשל, אם אתם יוצרי תוכן, תוכלו לעשות את 'מצעד' התכנים הכי טובים, בין אם זה פודקאסט, מאמר או פוסט. אם אתם אמנים בתחומכם, תוכלו לעשות את ה'מצעד' של היצירות שלכם, בין אם אלו בגדים, בתים, פסלים, עוגות או עיצובים. 
ואם אתם פותרים בעיות, תוכלו לעשות את רשימת ה'בעיות הפופולריות' של השנה אחרונה. 

תוכלו לעשות גם סיכום של ההתפתחות העסקית בשנה האחרונה, או כל סיכום אחר. 

ימים מיוחדים בשנה

הבנות שלי בדרך ליום הראשון בכיתה א' -- בשנה שעברה
 

👈  יום ב 30 באוגוסט – יום המודעות לאבל (GRIEF) הבינלאומי.

אבל הוא תופעה טבעית בעקבות אובדן (לא רק של אדם אהוב, כל אובדן),  ומטפלים בבריאות הנפש נוטים לדבר על התופעה לא מעט. אך ביום שבו מציינים בכל העולם את המודעות לאבל והשלכותיו, זו הזדמנות של אנשי מקצוע מתחומים שונים להתייחס לנושא. 

אז איך האבל משפיע על העבודה? איך אבל משפיע על התזונה? איך העצבות והאבל משפיעים על הבריאות הפיזית, ומה יכול לעזור? כיצד האבל מתבטא באמנות ויצירה, וכיצד התבוננות באמנות משפיע על האבל? כיצד האבל יכול לשנות אותנו, איך נעצב פינת זיכרון בבית? האם האבל משפיע על האופן שבו מתלבשים או מתנהלים, ואיך משפיע על ההרגלים שלנו ועל האמונות שלנו?  ואיך הוא משפיע המצב הכלכלי או המשפטי?

כל בעל מקצוע מומחה בתחומו יכול לחשוב כיצד האבל יכול להשפיע על הלקוחות שלו, וכיצד ניתן לעזור, להקל, להבין או לפתח את המודעות של הקוראים לנושא. 

👈 יום רביעי 1 בספטמבר – היום הראשון ללימודים

התוכן עבור הראשון בספטמבר שונה מעט מאשר התוכן שתכתבו 'לקראת החזרה ללימודים' או על 'התחלות'.  כמובן שביום עצמו אפשר לכתוב על התחלות וכל מה שכרוך בהן, אבל אפשר גם להתייחס באופן ספציפי ליום המיוחד הזה, שכל אחד מאתנו עבר. 

באמצעי התקשורת ידברו על מספרים וסטטיסטיקות, ידברו על "מתווים", יראיינו אולי מורים ותלמידים והורים שיש להם סיפור מיוחד. אולי גם לכם או ללקוחות שלכם יש סיפור כזה?  בשנה שעברה אני סיפרתי את הסיפור שלי, כאימא שהכניסה לכיתה א' שלוש בנות בו זמנית – כל אחת לכיתה אחרת באותה שכבה. אולי לא לכל אחד יש סיפור כזה – אבל לכל אחד יש סיפור. 

ואיך תקשרו את הסיפור הזה לקידום העסק? כמו תמיד – כאשר תתמקדו בערכים שמלווים אתכם מאז ועד היום, בתכונות שמאפיינת אתכם וחשובה לעסק (לדוגמה: "כבר בכיתה א' הייתי מסודרת" למישהי שיש לה עסק לארגון וסידור הבית, או "כבר ביום הראשון ללימודים המורה התפעלה מהקישוטים שעשיתי למחברות", לגרפיקאית) ועוד ועוד. 

 

השראה מספר

הפעם לא רק השראה - אלא ספר באורך מלא להאזנה, ספר שהוא 'מתנה'

The Big Leap  של גאי הנדריקס הוא ספר שיכול לעשות את השנה הבאה עלינו לטובה הרבה יותר טובה ומתוקה! אפילו אם לא תתממש ההבטחה "לקחת את החיים שלכם לרמה הבאה", הוא יגרום לכם לחשוב בצורה אחרת לגמרי על העסק שלכם, ויגלה לכם איך תוכלו ליהנות יותר מהעבודה. 

לפני כמה שבועות קיבלתי המלצה על הספר הזה, כולל הלינק להאזנה לאודיובוק השלם, מגליה נתן אפשטיין,  (אותה גם ראיינתי לפני כשנה לבלוג  על הדרך שעשתה מעסק בתחילת הדרך לעסק מצליח.  בזכות תוכן טוב.)

הספר "הקפיצה הגדולה" מעודד אנשים (לא רק אנשי עסקים) להגיע למצב שבו הם נמצאים רוב הזמן באזור הגאונות שלהם. "אזור הגאונות" הוא השלב שבו אנחנו עושים את מה שאנחנו הכי טובים בו ומרוויחים ממנו, וזה בכלל לא מרגיש לנו שזו עבודה. מכירים משהו כזה, שאתם עושים הרבה יותר טוב מאחרים ושהוא גם בא לכם בקלות? אחלה! עכשיו תבדקו איך אתם יכולים לגרום לכך שזה הדבר שתעשו רוב הזמן, ותקבלו על כך לא מעט כסף. את כל שאר הדברים שלא באים לכם כל-כך בקלות, אתם תשאירו למישהו אחר…

הספר מתיימר ללמד את המאזינים צעד אחר צעד, איך עושים את זה. אני האזנתי לכולו. לא יודעת אם אני סומכת על כך שהדברים יקרו בדיוק כפי שנכתב בספר, אבל אני כן יכולה לומר שבמהלך ההאזנה קרה לי דבר מה מאד משמעותי.

בין שאר הדברים שהסופר מספר עליהם, הוא ממליץ לאמץ מנטרה מסוימת. הוא מספר על המנטרה שהוא אימץ, ושאותה הוא אומר לעצמו כמה פעמים ביום, כמו סוג של תפילה. למרות שאני ממש לא נוטה לאמץ כל המלצה  שנאמרת בספרי עזרה עצמית מהסוג הזה, היה משהו במנטרה הזו שמאד התחברתי אליה. אבל זו לא הסיבה שבגללה אני כותבת על כך. כמה ימים אחרי שהתחלתי בעצמי למלמל את המנטרה הזו כמה פעמים ביום (אני עדיין משנה מדי פעם את המשפט, מנסה להתאים את המנטרה למה שהכי מדויק לי), פתאום קרה משהו נפלא!  משהו שלא האמנתי שיקרה! שפע מפתיע שהיה מול עייני ולא ראיתי אותו עד אז, וכמו הגיע בזכות הפתיחות וההתרחבות הזו שלי, לקבל עוד שפע, אהבה והצלחה. 

זו המנטרה, בתרגום חופשי שלי:

"כל יום אני מתרחבת ומכניסה לחיי עוד שפע, אהבה והצלחה, ומעוררת השראה גם באחרים לעשות כך". 

האזנה נעימה ופורייה. 

 

קיבלת השראה כדי לכתוב תוכן? מזמינה אותך להזמין עכשיו מישהו לעקוב אחרי הבלוג הזה... הרשמה בתחתית העמוד

Facebook
LinkedIn

 

צרו עמי קשר  לכל שאלה (שיחת יעוץ ראשונה מתנה! ) 

 

הדרכה חדשה ללא עלות - העקרונות לתוכן מבסס מומחיות!

איך ומה לכתוב כדי להפוך למומחה / מומחית מוכר/ת בתחומך

משפטי מכירה

לפוסט הזה יש 83 תגובות

 1. delta 8 Thc carts

  I am not sure where you're getting your information, but
  great topic. I needs to spend some time learning more or understanding more.

  Thanks for great information I was looking for this info
  for my mission.

  Feel free to surf to my web-site; delta 8 Thc carts

 2. Hi, Neat post. There is a problem with your website
  in internet explorer, may test this? IE still is the marketplace chief and a good
  section of other people will leave out your wonderful writing
  because of this problem.

  Also visit my page; plus cbd oil gummies for sleep

 3. cbd lube

  Fantastic beat ! I wish to apprentice even as you amend your web
  site, how can i subscribe for a weblog web site? The account aided me a appropriate deal.
  I had been a little bit acquainted of this your broadcast provided vibrant transparent idea

 4. cbd oil brands

  Wow, that's what I was seeking for, what a stuff! present here
  at this website, thanks admin of this website.

 5. CBD Oil for Dogs

  Nice blog right here! Also your site rather a lot up
  fast! What web host are you using? Can I get your affiliate link in your host?

  I desire my web site loaded up as fast as yours lol

 6. Jame

  My family always say that I am wasting my time here
  at web, however I know I am getting knowledge daily by reading such
  good content.

 7. Wonderful, what a webpage it is! This webpage provides helpful facts
  to us, keep it up.

 8. CBD Lube

  keep up the good work

 9. mp3 juice

  I was more than happy to discover this page. I need to to thank you for ones time just for this fantastic read!! I definitely loved every little bit of it and I have you book marked to check out new information in your website.

 10. carhubsales.com.au

  There's certainly a lot to learn about this subject.
  I really like all the points you made.

 11. A person essentially assist to make seriously articles I would state.
  That is the first time I frequented your web page and
  so far? I surprised with the research you made to make this particular
  publish extraordinary. Great activity!

 12. bbs.now.qq.com

  Pretty section of content. I just stumbled upon your
  site and in accession capital to assert that I get actually enjoyed account your blog posts.
  Anyway I'll be subscribing to your augment and even I achievement you access consistently rapidly.

 13. MP3Juice

  Thanks for sharing such a fastidious opinion, article is good, that's why i have read it completely

 14. 사설토토사이트

  Hi! I am visiting your blog for the first time today and have read all of your posts! Our team is volunteering for topics similar to your posts. Your blog gave us good information. You are amazing! 사설토토사이트

 15. 토토사이트

  Thank you for sharing valuable information. This is a new type of writing that cannot be seen anywhere else. That's why I favorite your blog. There are many articles on my blog that you might be interested in. 토토사이트

 16. 먹튀검증사이트

  I have cross-validation information on the topic you wrote on my blog. I am sure my article will be helpful to you as well. I would like to share more information on this topic. If it's not rude, why not stay in touch? 먹튀검증사이트

 17. 먹튀검증업체

  You have done a great job on this article. It’s very readable and highly intelligent. You have even managed to make it understandable and easy to read. You have some real writing talent. 먹튀검증업체

 18. 먹튀검증

  I am very satisfied with this blog. It's an informative topic. It helps a lot in resolving some issues. This article is a very fantastic and informative post. 먹튀검증

 19. سمعها

  Hello! I could have sworn Iíve been to your blog before but after browsing through a few of the articles I realized itís new to me. Nonetheless, Iím definitely delighted I found it and Iíll be book-marking it and checking back regularly!

 20. mp3 juices

  I am so grateful for your blog article.

 21. mp3juices

  always i used to read smaller articles that as well clear their motive,and that is also happening with this paragraph which I am reading now.

 22. XhkVJRK

  Get started with a deposit of only $10 now! Get up to 1300% welcome bonus + 2 monthly reloads on your first 3 deposits. Play on up to 22 mobile and desktop devices all from one account & use the same log in details every time.

  https://bestbitcoincasino.review/payment-options1

 23. EbzZOOV

  Известный веб-портал https://serdcesayan.ru, который имеет обширный каталог страниц проституток, предлагает все удобства для подбора партнерши на ночь. Если вы планируете внедрить больше ярких красок в сексуальную сферу жизни, вам однозначно стоит зайти на этот портал и найти полезную информацию о будущей партнерше.

 24. PlqNGDG

  Портал https://best4iphone.ru – это известная площадка, позволяющая выбирать среди соблазнительных индивидуалок в городе. Если вы – настоящий ценитель многогранного секса, вас обязательно впечатлит огромный список страниц, относящихся к наиболее умелым красоткам. Удобная система поиска позаботится о вашем времени и даст отыскать достойную спутницу всего за несколько кликов!

 25. KcyGZPE

  Ни для кого не тайна, что регулярный и качественный интим досуг – главное условие счастливой личной жизни. Если вы считаете нецелесообразным находить девушек на просторах социальных сетей, и при этом вас способны привлечь только самые обученные индивидуалки, добро пожаловать на сайт https://best4iphone.ru! Коллекция страниц отличается максимально доступными и роскошными позициями, и мы обещаем, что вы сумеете найти идеальную спутницу!

 26. SneRBVA

  Не секрет, что регулярный и качественный секс досуг – залог счастливой жизни. Если вам не хочется искать женщин в обычных соц сетях, и вас могут заинтересовать лишь опытные шлюхи, советуем перейти на онлайн-ресурс https://1tanec.ru! Коллекция женщин пестрит максимально доступными и роскошными позициями, и мы гарантируем, что вы без труда подберете подходящую партнершу!

 27. tracfone 2022

  What a data of un-ambiguity and preserveness of valuable know-how about unpredicted feelings.

  Also visit my webpage – tracfone 2022

 28. IjiBZHF

  Сложный рабочий график не дает вам передохнуть и заняться интимным досугом? Не считаете нужным выделять время на свидания с простыми девушками, потому как вас способны привлечь исключительно обученные шлюхи? Значит, обязательно перейдите на ресурс https://3stvola.ru и ознакомьтесь со страницами возможных партнерш!

 29. 토토사이트

  I really like what you guys tend to be up too. This kind of clever work and exposure! Keep up the very good works guys I’ve included you guys to blogroll. 토토사이트

 30. 토토사이트

  My partner and I stumbled over here by a different web address and thought I should check things out. I like what I see so now i’m following you. Look forward to exploring your 토토사이트

 31. 메이저사이트

  It’s difficult to find experienced people about this topic, but you sound like you know what you’re talking about! thanks 메이저사이트

 32. 메이저사이트

  Useful info. Lucky me I discovered your website unintentionally, and I am surprised why this accident didn’t came about in advance! I bookmarked it. 메이저사이트

 33. YhtUVVH

  Drug information for patients. What side effects?
  doxycycline online
  All trends of medicines. Get information here.

 34. GxaTKYT

  Medication information leaflet. What side effects?
  doxycycline otc
  Actual information about medicament. Read here.

 35. Hey just wanted to give you a quick heads up.
  The words in your content seem to be running off the screen in Firefox.
  I'm not sure if this is a formatting issue or something to do with web browser compatibility but
  I figured I'd post to let you know. The design and style look great though!
  Hope you get the problem resolved soon. Kudos

  Feel free to surf to my website tracfone special coupon 2022

 36. JyoCWXS

  King Johnnie Kash VIP Casino is your best choice for all your entertainment needs. We offer you an array of games, including Blackjack and Roulette, in our online casino. Have fun playing online casino games!
  johnniekingkash

 37. EuhHRMA

  Johnnie Kash is a seasoned casino player, who has played at a variety of casinos all over the world. He has been successful in playing ever since he started in the business. Johnnie enjoys playing on intuitive games such as Blackjack, Roulette and Baccarat.
  johnny kash kings casino login

 38. RwiKMJL

  King Johnnie Kash is a video game exclusive to the VIP Casino. The game has been getting great reviews and has even been featured on news sources such as Fox News, CNN, and Mashable. The world of King Johnnie Kash is a unique 3D game that allows players to select a character that they embody. This simulation includes certain gameplay elements such as hiring employees, hiring weapons and bodyguards, moving into new territories and battling rival gangs.
  cash kings betting

 39. WrgIAQX

  King Johnny K is the best place to play online casino games. King Johnnie Kash VIP Casino has everything you need to enjoy online gaming, 24/7 support and no deposit required. Beginners as well as experienced players can enjoy the best of guaranteed winnings and range of exciting games at King Johnnie Kash VIP Casino.
  kingjonnie

 40. VdkCNSR

  Drugs prescribing information. Short-Term Effects.
  levaquin generics
  Best about medicines. Read information here.

 41. OdxCEGF

  Drug information sheet. Generic Name.
  bactrim
  Everything news about meds. Get information now.

 42. JotYWMS

  King Johnnie casino bonus codes convert into regular cash bonuses and have no expiration date. King Johnnie casino bonus codes are valid for a limited period of time or until you make a deposit, whichever comes first.
  200 free spins no deposit

 43. WmsWSPF

  Medicine information. Cautions.
  lisinopril
  All news about medicines. Get now.

 44. RnzLOUV

  johnny cash casino is a great place to spend your time, we have lots of features to suit the needs of all types of players.
  king johnnie login

 45. OagVVXD

  King Johnnie Casino is a new casino that joined the world of gaming. It has been operating for a couple of months and it has become very popular in no time. Since now, you can find this online casino in nearly every country.
  king johnnie casino bonus codes

 46. WxdEIFE

  Medicament information leaflet. What side effects can this medication cause?
  lyrica generics
  Everything what you want to know about medication. Read information now.

 47. NriPRAO

  Pills information leaflet. Drug Class.
  levitra
  All what you want to know about drug. Get information here.

 48. FccCGPR

  Medication prescribing information. What side effects?
  propecia
  All information about pills. Read now.

 49. NmiCCUV

  Johnnie Kash is a popular Asian actress who made her Hollywood debut in 2012 with a major role in the comedy film "How to Train Your Dragon". Since then, she's appeared in many films and television shows, including "The Hangover", "Queen of Katwe" and "Pig Goat Banana Cricket".
  fastpay casino australia login

 50. YebPRQS

  King Johnnie Kash Casino is the best online casino to play slots, blackjack, roulette and baccarat.
  king johniee

 51. PoeKANS

  Drug information for patients. Short-Term Effects.
  strattera
  Everything about drug. Get information here.

כתיבת תגובה