כתיבה היא הדרך שלי להגיע אל הלב

נעים להכיר

אני דנה שבת

מאז שאני זוכרת את עצמי אהבתי לכתוב. 

עד גיל 45 הספקתי ללמוד ולעסוק בקולנוע ותסריטאות, עיתונאות, תקשורת ויחסי ציבור, כתיבה שיווקית ומדיה חברתית. נגעתי בתוכן וכתיבה מכל הכיוונים. 

במקביל, במשך כמה שנים למדתי ועסקתי בזן שיאצו ועזרתי לאנשים להפחית סבל גופני ונפשי. בתקופה זו ניהלתי בעצמי את עמוד הפייסבוק שלי וכתבתי בלוג. התאהבתי בתחום והחלטתי  להעמיק, ולמדתי ניהול רשתות חברתיות במכללה לניו מדיה.

היום אני עוזרת לעסקים ליצור תוכן מעניין ובעל ערך, שמושך את קהל היעד המדויק להם. 

תוכן שמושך לקוחות עוזר לא רק למשוך לקוחות חדשים ומדויקים, אלא גם לשמור על לקוחות מרוצים, שימשיכו לרכוש מכם בזכות הקשר הטוב והמתמשך. 

דנה שבת תמונה כותבת תוכן

מה זה יוצרת תוכן?

יצירת תוכן לא מסתכמת רק בכתיבת תוכן שיווקי. תהליך היצירה כולל גיבוש אסטרטגיה לאחר חקירת העסק וקהל היעד, מציאת רעיונות ותכנים שמבטאים את ערכי המותג ועונים על צרכי הלקוחות, התאמת תוכן לפלטפורמות, חשיבה על אלמנטים ויזואליים, תסריטים, תכנים בעלי פוטנציאל ויראלי וחיבור אל עולמות תוכן חדשים ומעניינים שיקדמו את המותג.

מובן שאני גם כותבת תוכן – מאמרים לאתרים וליחסי ציבור, פוסטים מענייינים ובעלי ערך לרשתות חברתיות, תסריטים לסרטוני תדמית, ניוזלטרים, מיילים שיווקיים, עמודי נחיתה וכל התוכן שעסקים צריכים בשביל למשוך אליהם לקוחות וישאיר אותם מרוצים.

בנוסף, אני מייעצת לעסקים בתחום השיווק באמצעות תוכן ומלמדת בעלי ובעלות עסקים או את עובדיהם ליצור תוכן שמושך לקוחות וכן מלמדת אותם לנהל ולקדם את התוכן ברשתות החברתיות. 

חשוב לי לעבוד עם עסקים שיוצרים תוכן שעוזר לאנשים. זהו חלק מאסטרטגיית התוכן שלי וגם חלק מהתפיסה העסקית שלי, לכן אני מעדיפה לכתוב על, לכתוב עבור או לכתוב עם מי שמרגיש שהשירות שלו עוזר לאנשים לשפר את חייהם.

עוד קצת עליי...

שני דברים שתמיד היו ברורים לי לגבי עצמי:

  1. שאני כותבת טוב
  2. שאני מעדיפה להרגיש טוב ולא לסבול.

המשפט השני נשמע מובן מאליו, אבל במהלך החיים גיליתי שאנשים מתייחסים קצת בזלזול לכך שאני נוטה לראות את הַפָּן החִיוּבִי בכל דבר, והרבה פעמים קראו לי בלגלוג וקוראים להם 'נאיבית'.  עם הזמן אספתי לי תובנות, ותמיד קיוויתי שיהיה לי מקום שבו אוכל לספר על החוויות שלי, שאולי יעזרו גם לאחרים ופשוט לכתוב על זה בלוג. זה בלוג הפן החיובי

עוד דבר שאולי כדאי לדעת עליי: 

בימים אלה אני משלימה כתיבתו של ספר המספר את סיפור החיים של סבתא שלי, ומגולל גם את תפיסת עולמה (שהייתה לי השראה). 

בנוסף, אני עושה כמיטב יכולתי כדי ליצור  מציאות חיובית עבור המשפחה הנהדרת שלי.