You are currently viewing פוסט השראה לכתיבה 6 ביוני עד 12 ביוני
על מיתוג אישי באמצעות תוכן

פוסט השראה לכתיבה 6 ביוני עד 12 ביוני

על מה מתאים לכתוב תוכן לרשתות החברתיות או לבלוג בשבוע הקרוב? הפוסט הזה ייתן לכם הרבה רעיונות למיתוג אישי באמצעות תוכן שרלוונטי השבוע לקהל שלכם

תוכן שיווקי לשבוע שבין 30/6/21 עד 12/6/21

הקדמה לקוראים חדשים - בעלי עסקים, יזמים ובלוגרים שרוצים למשוך לקוחות באמצעות מיתוג אישי ופוסטים שנותנים ערך ברשתות החברתיות ובבלוג.

 מיו
 

בכל שבוע, מדי יום ה', אני מעלה כאן באתר רעיונות לשיווק בזמן אמת, באמצעות תוכן שרלוונטי לשבוע הבא- תוכן לרשתות חברתיות, וכן רעיונות לפוסטים בבלוג.
מיתוג אישי נבנה לאורך זמן, כאשר אתם משקיעים בתוכן איכותי אשר משרת את הקהל שלכם בזמן המתאים.
מזמינה אתכם להיעזר בתוכן וברעיונות בפוסט הזה.  
רוצים לקבל קישור לכל פוסט חדש שעולה? מוזמנים להשאיר בתחתית העמוד את הפרטים שלכם. 
אשמח לקרוא מה הצורך שלכם ולשפר את הפוסט בכל שבוע!

עדיין מתקשים ולא יודעים להחליט על מה ואיך לכתוב השבוע?
צרו עמי קשר  (שיחה ראשונה מתנה! ) 

תוכן הקשור לאקטואליה מקומית ועולמית - תוכן לרשתות חברתיות ולבלוג

 

👈"עלה בידי…" על חוט השערה…

אז 'עליה בידו' של יאיר לפיד להרכיב ממשלה, אבל כרגע מה שהולך לקרות שבוע הבא לוט בערפל. אז על מה בכל זאת אפשר לכתוב כבר עכשיו ועדיין יהיה רלוונטי גם שבוע הבא?
אפשר לכתוב על משהו שעלה בידכם לעשות ברגע האחרון, משהו שהיה שברירי ביותר. אפשר לספר על משהו שצלח בסופו של דבר או על משהו שלא צלח, אבל בעיקר – על מה למדתם מכך?

אפשר לספר סיפור דומה גם על אחד הלקוחות שלכם, או לחילופין – לתאר מצב דומה שמאפיין לקוחות פוטנציאליים, ולתת להם 'טיפ' – איך לצלוח את המצבים האלה, בהם ההצלחה תלויה 'על חוט השערה'.

ובכל מקרה, נראה שמילת השבוע היא "עלה בידי".
אולי תתחילו 'טרנד' ובו תכתבו כל מה שעלה בידכם לעשות?

👈  הסוף למסיכות?

מה עוד אפשר לעשות עם מסיכה?
בימים אלה אנו משתמשים פחות ופחות במסכות, וייתכן שתבוטל גם חובת השימוש במסכה במקומות סגורים. ואז, מה נעשה עם מלאי המסכות שנותר?
באילו נסיבות אתם חושבים או ממליצים לעטות מסיכה בעתיד?
אילו דברים יצירתיים אפשר לעשות עם המסכות?
האם הלקוחות שלך יכולים לעשות שימוש מסוג אחר במסיכה?
איך אתם יכולים לעשות שימוש יוצא דופן במסכה, בתחום העיסוק שלכם? 

👈 הישגי קהילת הלהט"ב

אמנם מצעד הגאווה והסובלנות בירושלים מתקיים היום (3.6) וקיומו של מצעד הגאווה בתל-אביב עדיין נמצא בסימן שאלה, בשאר רחבי הארץ צפויים עשרות אירועי גאווה מהשבוע הבא ועד חודש יולי. 
ענייני הקהילה צפויים להיות כל השבוע בכותרות גם בשל אירועים אלו, וגם בגלל דרישת מפלגת רע"מ להימנע מחקיקה לטובת להט"ב.

למרות שיש עוד הרבה מה לעשות כדי לקדם שוויון זכויות וסובלנות כלפי הומואים, לסביות בי-סקסואליים וטרנסג'נדרים, בכל זאת הקהילה (והחברה כולה) השיגה הישגים עצומים ביחס למאה הקודמת.

גם לכם בוודאי יש נושא אותו אתם שואפים לקדם בחברה. מסר, ערך או ידע שחשוב לכם שיהיה נגיש לציבור.
אם אתם עוקבים אחרי, אתם יודעים שלטעמי שיווק חיובי הוא שיווק שלא מקדם רק אתכם או את המוצר / שירות שלכם, אלא גם את הערך והמסר שלכם.  אם כך – מה אתם יכולים ללמוד מהדרך שבה עברה קהילת הלהט"ב בעשורים האחרונים?  

ימים מיוחדים בשנה

 

👈 6.6  ביוני  – בליינד דיי – יום העיוורים

נראה שכולם יודעים מה קרה "בשישי לשישי שבעים ושתיים…" אבל היום שבו אלטמן הקטן הציץ לנשים בחור של המקלחת, הוא לא היום שלנו היום. מי שלא יכולים להציץ בחור של המקלחת – העיוורים – הם גיבורי היום הזה. הסימן 6/6 מציין דווקא אנשים אשר יש להם ראיה מושלמת, ודווקא בשל כך נבחר היום הזה לציין גם את היום של העיוורים בישראל, 

מה זה להיות עיוור מבחינתכם? מה קורה לכם כשאתם לא משתמשים בחוש הראייה? באיזה חוש אתם משתמשים בזמן שאתם מנצלים את הכישורים המקצועיים שלכם? למה הלקוחות שלכם 'עיוורים' ואתם צריכים לעזור להם?  מהו מקל ההליכה או כלב הנחייה מבחינתכם במקום בו אתם 'עיוורים'?

האם אתם משרתים עיוורים, והאם יש לכם נגישות לעיוורים? האם יש לכם הכרות עם עיוור או עיוורת שהשאירו עליכם רושם? מה הפתיע אתכם לגלות לגבי היכולות של עיוורים?

👈 יום שלישי 8 ביוני הוא יום החברות הטובות –  Best friends.
עסקים רבים בוודאי יציעו הצעות מעניינות ומבצעים לחברות הטובות.  אפשר לחשוב על הצעה כזו בעצמך, או לחפש כמה הצעות אטרקטיביות ולפרסם כהמלצות שלך.
לדוגמה: בילויים מומלצים עם החברה הטובה? איפה או מה לשתות? איזו מנה כדאי לחלוק או להכין למפגש עם חברה טובה.

בנוגע לנושאי השיחה, אפשר לכתוב במה כדאי לשתף את החברה הטובה ומתי עדיף לא לשתף אלא לפנות לאיש מקצוע? מה לקנות לחברה טובה? איך תדעי שהחברה שלך היא באמת טובה?

אפשר להציע ספרים או סרטים על חברות טובות,
וגם – איך לגרום לחבר או לחברה הטובים להבין מה את או אתה באמת צריכים?

👈 בשבת  12 ביוני נחגוג את יום הפלאפל הבינלאומי, וייתכן שאפשר להתייחס אליו עוד לקראת סוף השבוע.
אם יש לכם קשר לתחום המזון, תוכלו להמליץ על 'סוגים' של פלאפל, דרכים שונות להכנת פלאפל, או למי שמתעצל להכין בבית – על הרכבים של מנות פלאפל (מה עוד לשים בפיתה חוץ מפלאפל?)
אפשר לאפיין את סוגי הלקוחות שלכם לפי 'אוהבי הפלאפל' ולפי אלו שלא,
ואפשר לאפיין מוצרים אחרים  כמוצר 'פלאפל' – מוצר מאד ישראלי, נגיש, מתאים לכולם (גם לטבעונים), עממי, אפשר לאכול בפיתה ולשבוע.

אז מהי מנת הפלאפל שלכם? מה ההיצע ללקוחות שלכם שהם מחובבי מנת הפלאפל?

👈 החודש הוא חודש המודעות להפרעת דחק פוסט טראומטית. הנקראת גם PTSD.
בזמנים שכאלו, בהם המדינה כולה נראית כאילו סובלת מ-PTSD- חשוב שגם הקהל שלכם ידע את הסימנים ומה אפשר לעשות.
גם אם תחום טיפולי הנפש הוא לא תחום העיסוק שלכם, ייתכן שהפרעת דחק כזו אצל הלקוחות שלכם או בני משפחותיהם יכולה להשפיע על החיים שלהם, וגם עליכם. ואתם יכולים להציע את הזווית שלכם, : בין אם אתם עוסקים בתחום המשפט, טיפול אלטרנטיבי / רוחני, אורח חיים בריא, עסקים, הורות ועוד – אתם והלקוחות שלכם צריכים לדעת על PTSD  ' ואתם כמומחים בתחומכם –  צריכים להאיר להם את הדרך. 

המיתוג האישי של אלטמן הקטן

מתוך 'מציצים'
יש לי מיתוג ישראלי

ימים מיוחדים בהיסטוריה

למי חוגגים השבוע יום הולדת?

אי שם מעבר לקשת - שיווק חיובי

👈 ב- 6 ביוני 1954 התאבד אלן טיורינג,אחד מבכירי המתמטיקאים ונחשב לאבי מדעי המחשב בעולם, לאחר שהואשם בהומוסקסואליות ונכפה עליו טיפול הורמונלי. 
טיורינג היה מחלוצי הבינה המלאכותית, והיה אחראי לפיצוח ה"אניגמה" – מכונת ההצפנה הגרמנית.
זו 
הזדמנות להתייחס לבינה מלאכותית, להבדלים בין מכונה לאדם, לפיענוח של 'צפנים' בכל מיני תחומים. האם יש צופן להבנת תינוקות? האם מוכר לך הצופן לפיענוח שפת גוף? האם יש צופן להבנת בני המגדר השני? כל אחד בתחומו, מוזמן לעזור לעוקבים שלו לפענח את ה'צופן' שמסקרן אותם

 

 👈  ב-8 ביוני 1949 יוצא לאור ספרו של ג'ורג' אורוול 1984. בדיסטופיה הקיצונית שמתאר אורוול יש מסרים נגד המשטרים הטוטליטריים אך גם כמה 'נבואות' מפתיעות לגבי היכולת לעקוב אחר האזרחים בזכות ההתפתחות הטכנולוגית. 
מה עמדתך לגבי היכולות הטכנולוגיות הללו? כיצד יש לה השלכות, חיוביות או שליליות, בנוגע לתחום המומחיות שלך? האם הלקוחות שלך חוששים מהתפתחויות אלו, ואיך ביכולתך לעזור להם?

👈  ב-10 ביוני 1922 נולדה ג'ודי גרלנד – השחקנית והזמרת האמריקאית, שפרצה אל התודעה העולמית כבר כשהייתה בת 16 בסרט המופת "הקוסם מארץ עוץ". במהלך חייה התמודדה עם התמוטטות עצבים, הפרעות אכילה, ואף אובחנה עם דלקת כבד חמורה, שבעקבותיה הרופאים ניבאו כי לא תוכל לשיר יותר – אך היא שבה להופיע בקולנוע ובטלוויזיה לאחר שהחלימה.

מה יש שם, "אי שם מעבר לקשת" של ג'ודי גרלנד?
אם סיפור חייה אינו מעורר בכם השראה, אפשר לשאוב השראה לכתיבה מהשיר האופטימי או מדמותה של דורות'י בסרט.

 
 אם מעניין אתכם להבין מה הדבר הזה שאתם הייתם רוצים להעביר הלאה כדי להאיר את הדרך לעוקבים שלכם , נסו למצוא את התשוקה באמצעות השאלות במדריך הזה שכתבתי https://bit.ly/36ZJclq . 

המלצה לקריאה נוספת   

כתיבת תגובה